Spanie na lotnisku – Londyn Stansted

Joanna_Mrowka_15_Maroko_I_1336Tu spaliśmy do 3.30 kiedy to obudzono nas po raz pierwszy. „Lotnisko nie jest do spania tylko do robienia interesów.” Godzinę później nastąpiło drugie budzenie, bardziej nachalne.

Joanna_Mrowka_15_Maroko_I_1337Pomimo tego, że lot był dopiero o 9 rano można było już przejść przez kontrolę bezpieczeństwa, gdzie warunki były lepsze.

Joanna_Mrowka_15_Maroko_I_1338

Reklamy

3 thoughts on “Spanie na lotnisku – Londyn Stansted

  1. Ludzie to jednak czasem nie mają serca i zwykłej ludzkiej empatii… Co wyście im tam wadzili to ja nie wiem :) Po raz pierwszy ludzi śpiących na lotnisku widzieli czy co? Maluchy widzę tak padnięte były, że nawet twarda (jak mniemam) ławka nie straszna była im na sen :) Podziwiam. Słodkie maluchy. Pozdrawiam

  2. Witam
    Dla mnie jest to też chamskie i nie stosowne zachowanie. Zrozumiałbym takie zachowanie jeżeliby to były osoby bezdomne,które nocują, bo często możemy takie spotkać na dworcach kolejowych. Są różne sytuacje i ludzie powinni pomagać.Dziwi mnie takie zachowanie i sam bym napisał negatywne komentarze na ten temat.Pozdrawiam

    • Lotnisko rządzi się swoimi prawami. Dobrze, że jest otwarte przez cała noc. A i tak lepiej w Londynie niż w Bergamo. Choć ławek mniej – ale na to byliśmy przygotowani.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: